18 juni 2014
Aan ons zal het niet liggen…
reacties
0
views
1k

“TETTERETTEREEEEEEE… Kom allemaal in het oranje. Wie in het oranje komt, krijgt een traktatie!” Tsja, als er iets te eten tegenover staat, dan willen onze leerlingen natuurlijk wel hun Holland-kloffie uit de kast trekken.

Of zou het misschien tóch zijn omdat wel met z’n allen hopen dat ‘ons team’ het weer haalt tot en met de finale?! Hoe het ook zij, de school kleurde oranje, de oranje ijsjes gingen schoon op en de sfeer zat er op het grasveld goed in! En morgen staan we in de krant! Dat dan weer wel!

 

 

klik hier om te reageren!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

scroll naar beneden voor meer reacties!

meest verse artikelen:

interview speler Cabaret 2017
1000 euro voor Serious Request
Lichtjesavond in Enkhuizen
Paarse Vrijdag 2016
Brugklaskamp 2016: B1A,B,C,E,M,L
toetsweek: 10 raarste weetjes over stress en leren
doe mee aan “The RSG4KiKa Marathon Hour”!
RSG’ers op het podium bij Jazz Festival
Daan Appelman tweede van Nederland bij BMAA
Nieuwjaarsbal: de foto’s